C.T.M. Praha, s.r.o. - registrační a měřící přístroje

Firma C.T.M. Praha, s.r.o. provádí vývoj, výrobu, prodej, instalaci a servis měřicích a registračních přístrojů. Zaměřujeme se především na oblast dopravní techniky, meteorologie a ochrany životního prostředí. Zabýváme se rovněž vývojem a výrobou speciálních zákaznických aplikací v oboru elektroniky a jemné mechaniky.

Dopravní přístroje – tachograf, rychloměr, otáčkoměr, rychlostní čidlo, snímač otáček...

V naší nabídce jsou přístroje pro dopravní podniky a další organizace poskytující služby v silniční i kolejové dopravě. Všechny námi dodávané dopravní přístroje prošly postupným vývojem. Aktuální modely splňují veškeré požadavky, vyplývající z norem a dlouhodobých zkušeností i požadavků odběratelů. Nabízíme kvalitní a osvědčené tachografy, rychloměry, otáčkoměry, rychlostní čidla, snímače otáček a další dopravní přístroje.

Meteo přístroje – anemometr, teplotní čidlo, vlhkostní čidlo, pyranometr, srážkoměr, tlakoměr...

Důležitou částí sortimentu jsou měřicí přístroje pro meteorologii a ochranu životního prostředí. Naše anemometry, teplotní čidla, vlhkostní čidla, pyranometry, srážkoměry, tlakoměry a další čidla na měření a registraci údajů o atmosféře využívají mnohé meteo stanice u nás i v zahraničí.

Měřící přístroje a software dle individuálních požadavků

Kromě typizovaných meřicích přístrojů společnost C.T.M. Praha, s.r.o. provádí také vývoj a výrobu přístrojů dle individuálních požadavků odběratelů. Kromě návrhu měřicího přístroje zajistíme také vývoj obslužného software.

C.T.M. Praha , spol. s r.o. - přístroje pro meteorologii a dopravní techniku - idatabaze.czMěřicí, regulační technika - idatabaze.cz